Únor 2007

SK8 značky 2

18. února 2007 v 22:17 | 3wa
Historie Horsefeathers sahá zpátky do roku 1989, kdy si na střední škole v kanadský Britský Kolumbii začal Stewart Carlson a Joel DeVille tisknout vlastní designy na trika a mikiny. Bylo to v době, kdy snowboarding začínal v Kanadě nabírat na obrátkách a skateboarding se pomalu vracel na scénu, avšak ani jeden z těchto sportů ještě nebyl akceptován širší veřejností. Vytvoření vlastní značky Horsefeathers byl jeden z dalších kroků k provokaci rednecků a jocků, který už tak nezkousávali volný oblečení a všechno ostatní kolem skateboardingu a snowboardingu. Další fáze začala až v roce '94, kdy se vše rozjelo nanovo v České Republice. S využitím nashromážděných nápadů a log za posledních pár let se začala rýsovat první řada streetwearu. Oblečení, které v současné době vyrábíme, ať na snb nebo street, se nedá s minulostí srovnávat co se propracovanosti, materiálů a kvality týče.
Agresivní moderní designy. Boty, které překypují technickými detaily jako jsou vzduchové systémy, gelové plátky na vložkách, odvětrávací systémy atd. U oblečení vás vždy zaujmou rafinované střihy, atraktivní barevnost a super loga. Značka éS jednoduše patří mezi neprogresivnější ve sk8 světě.
Nejstarší firma na výrobu snb a doplňků. Snad nejznámější a nejkultovnější. Snad nemusíme ani představovat.

SK8 značky

18. února 2007 v 22:13 | 3wa
Botky z produkce Tonnyho Hawka
Boty a oblečení na skate, BMX, motoX, fashion, surf - všechny tyto směry výrazně ovlivňují vývoj značky. Takže Etnies uvidíte od skateboardisty, bikera přes motokrosaře až po osmahlého surfaře, který, pokud není právě na vodě, se povaluje v písku. Z jejich modelových řad si vybere opravdu každý. Etnies samozřejmě nezapomíná ani na něžné pohlaví a má pro dámy vlastní kolekci.
Quiksilver je spolecnost, která globalně určuje trendy ve světě boardridingových sportů. Po více než pětatřicetiletém působení a dynamickém rozrůstání dnes Quiksilver jasně dominuje světu boardridingu.
Pro některé ženy se stal boardriding významným stejně jako pro muže a v tak drsných a náročných sportech předvádějí výkony, které si zasluhují uznání. Roxy je pro vsechny ženy nadšené pro svobodný život a boardridingové sporty.

2.Colorky

13. února 2007 v 22:04 | 3wa |  ×CoLoRky
Oko :) ..mno to se mi moc nepowedlo =)
:)...tohle je docela gut ;)

Moje a Míši photečky =)

11. února 2007 v 21:06 | 3ewčáá
Mno.-..taq jsme se zase jendou s Missou photila :)
To sem jhá :)

**MC**MARPO**

1. února 2007 v 21:42 | 3wa |  ×MaRpOo
Je mu 20 let ...a je z okraje Prahy..Na hip-hopové scéně se objevil asi před 6 lety...Jeho texty zpočátku byly nejen české,ale také anglické a španělské.Ačkoli jsou na debutu jen české texty MARPOVA inspirace pochází především od amerických battle rapperů.K albu samotnému se dá po lyrické stránce říct,že v něm posluchač najde skoro vše,co hledá.MARPOVA lyrika je trefná,přesná,vtipná,ale zároveň neuvěřitelně broušená,ostrá a rázná.Někdo si myslí,že je namyšlenej ,někdo si myslí,že je to supr raper a někdo jiný ho vůbec nezná.
<-------------------------------------->